najbolje-igre
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

najbolje-igre

forum za najbolje igre :)
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  Региструј сеРегиструј се  ПриступиПриступи  

 

 World of warcraft

Go down 
АуторПорука
bojan




Број порука : 1
Join date : 16.11.2010

World of warcraft Empty
ПорукаНаслов: World of warcraft   World of warcraft Icon_minitimeTue Nov 16, 2010 11:42 am

Ovako zovem se bojan. Veliki sam fan igrice world of warcraft igrao sam je pre 2 godine imao sam 3 heroja mage80 hunter 70 i droid 70 i interesuje me vec duze vreme probam da je instaliram al mi ne ide nesto pa sam slucajno kucao na google za pomoc pa sam naso ovaj tvoj forum pa reko da mi pomognes Very Happy Igrao sam na serveru wowligion i interesuje me dali i dalje on radi zato sto je server do jaja,,,ima puno igraca na njemu i lvl se normalno treba vise vremena da se stigne do 80 i da se skupi dobra opreme i nema citova sto mi se svidja,,,a mene sad interesuje kad instaliram world of warcraft pa wow brining crosfade i lich king i skinem sve patcheve sto mi je automacki skida koji su sledeci koraci tj kako da nadjem neki server kao ovaj wowligion i kako da napravim acc preko neta i kako da postavim realmlist da bi mogo da igram wow inace sam veliki fan te igrice ako moze pomoc hvala u napred. ili eeo ti moj msn pa me add [You must be registered and logged in to see this link.]
Назад на врх Go down
 
World of warcraft
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
najbolje-igre :: FORUM :: IGRE :: Potraznja-
Скочи на: